2013. november 25., hétfő

8. Gyomaendrődi Judo Gála: Már csak pár nap

Már csak néhány nap és újra gálázhatnak a gyomaendrődi judósok. A szokásosnál picivel korábban, november végén léphet szőnyegre 14 hazai versenyző, immár 8. alkalommal a Gyomaendrődi Judo Gálán. A vendég versenyzők most is több klubból érkeznek (Túrkeve, Foktő, Cegled, Keckemét stb.), hogy megmérkőzzenek a hazai versenyzők krémjével.
A Gyomaendrődi Judo Klub versenyzői között 3 Országos Bajnok (Siroki Ibolya, Hidasi Tamás, Sóczó Rebeka) és 2 Országos Diákolimpiai Bajnok (Nagy Zoltán, Lövei Zsuzsanna) is szerepet kap. A legjobbak mellett a feltörekvő fiatalok igyekeznek majd a lehető legjobban bemutatkozni a várhatóan színvonalas rendezvényen.

A hazai indulók és eddigi legjobb eredményeik:
Varga Szabolcs (Gyomaendrőd Kupa 1. hely)
Szebenyinszki Kristóf (Még nem versenyzett)
Fehér Dávid (Gyomaendrőd Kupa 1. hely)
Rideg Zalán (Regionális Diákolimpia 2. hely)
Németh Regina (Gyomaendrőd Kupa 1. hely)
Veress Hunor (Gyomaendrőd Kupa 7. hely)
Péteri Patrik (Regionális Diákolimpia 2. hely)
Fehér Dóra (Regionális Diákolimpia 1. hely)
Lövei Zsuzsanna (Országos Diákolimpiai bajnok, Országos Bajnoki 2. hely)
Katona Ákos (Országos Bajnoki 2. helyezett)
Nagy Zoltán (Országos Diákolimpiai bajnok, Magyar Kupa győztes)
Hidasi Tamás (Országos Bajnok, Magyar Kupa győztes, Országos Diákolimpiai bajnok)
Sóczó Rebeka (Országos Bajnok, Magyar Kupa győztes, Országos Diákolimpiai bajnok)
Siroki Ibolya (Európa Bajnoki 5. hely, Országos Bajnok, Magyar Kupa győztes, Országos Diákolimpiai bajnok)